Reflektor led

Reflektor led

Oświetlenie LED jest coraz bardziej popularne. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że reflektor LED jest również chętnie kupowany.

Każdy reflektor LED to przede wszystkim niewielkie zużycie energii. Porównując go z klasycznymi żarówkami i żarówkami halogenowymi, możemy liczyć na oszczędności dochodzące nawet do 90%.

Stawiając na reflektor LED, można być również pewnym, że jest to inwestycja na lata. Wszystkie reflektory LED są bowiem niezwykle trwałe. Wyjątkowa żywotność sprawia, że kupując reflektor LED, nie trzeba obawiać się szybko kolejnego wydatku.

Reflektor LED nie nagrzewa się. W efekcie poparzenie się nim nie jest możliwe. Nie ma również ryzyka wywołania pożaru. Żaden reflektor LED nie spowoduje powstawania ciemnych, nieestetycznych plam czy to na ścianie czy suficie, co ma często miejsce w przypadku tradycyjnych źródeł światła.

Decydując się na reflektor LED, można być pewnym, że wielość wzorów sprawi, że każdy znajdzie model odpowiedni dla siebie. Dostępne są na przykład reflektory z czujnikiem ruchu – oświetlenie będzie włączać się automatycznie, gdy czujnik wykryje ruch.