Puszka elektryczna

Puszka elektryczna

Puszki instalacyjne przydatne są wszędzie tam, gdzie elementy elektryczne i elektroniczne wymagają oddzielenia od siebie. Te, które posiadamy w swojej ofercie posiadają wygodne i przydatne przegrody. Puszki wielopolowe Multiwall w dolnych częściach mają ponadto specjalne osłabienia pozwalające na przeprowadzenie przewodów i połączeń biegnących na ich dnie. Jednak jeśli nie ma potrzeby korzystania z przegród, każda puszka elektryczna Multiwall ma możliwość ich szybkiego usunięcia.

Puszki instalacyjne, które posiadamy w swoim sklepie cechują się dużą wytrzymałością, dzięki której nie ulegają deformacjom podczas prac budowlanych. Pierścienie na zewnątrz dodatkowo odpowiadają za zapewnienie stabilności konstrukcji. Dodatkowo można zastosować pokrywy sygnalizacyjne dwóch typów – PS1 oraz PS2, w zależności od tego czy chcemy zakryć skrajne części czy centrum puszki.

Jeśli wciąż nie wiesz jaka puszka elektryczna będzie najlepsza dla Ciebie skontaktuj się z nami. Doradzimy i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Sklep elektryczny.pl zaprasza

Jeśli szukasz części elektrycznych zapraszamy do naszego sklepu elektryczny.pl. Oferujemy towary wyłącznie sprawdzonych producentów.